سخنان دبیر علمی همایش
1400/08/15

  همایش ملی اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی با تأکید بر تولید، پشتیبانی ها و مانع  زدایی ها با همکاری انجمن اقتصاددانان ایران (شعبه شمال غرب) و با شرکت اساتید برجسته کشور روز 20 آبان ماه سال جاری در دانشگاه آفاق ارومیه برگزار می‌شود.
دکتر رضا محمدپور، دبیر علمی این همایش، گفت: دانشگاه با هدف توسعه علم و پژوهش و افزایش سطح علمی جامعه خود را موظف به فعالیت در امور پژوهشی و مهارت آموزی دانشجویان می‌داند. در همین راستا، این همایش با هدف بررسی و طرح مسائل و تحولات نوین جهانی در عرصه اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی برنامه ریزی شده و با تأکید بر شعار سال برگزار خواهد شد.


دکتر محمدپور خاطرنشان کرد: دبیرخانه این رویداد علمی، مقالات ارسالی را با همراهی داوران برای ارائه در همایش برمی گزیند. این عضو هیئت علمی دانشگاه و مدیر گروه آموزشی و پژوهشی مدیریت و امور مالی گفت: در این همایش سخنرانان کلیدی در زمینه موضوع همایش به سخنرانی خواهند پرداخت و در حاشیه این همایش کارگاه تخصصی نیز با حضور و داوری شخصیت‌های برجسته علمی و دانشگاهی کشور، برگزار می‌شود.
دکتر رضا محمدپور با یادآوری این که از سال گذشته برنامه ریزی برای برگزاری این همایش آغاز شد و ابتدا قرار بود همایش به شکل حضوری برگزار شود، گفت: با توجه به شیوع همه گیری کرونا، برگزاری همایش به شکل غیرحضوری در دستور کار قرار گرفت. او با اشاره به این که کمیته‌های مختلفی برای برنامه ریزی و برگزاری این همایش ملی فعال شده است، گفت: اعتبار علمی این همایش با اخذ مجوز از ISC برای نمایه کردن مقالات و اطلاعات مشخص شده است.

دبیر علمی همایش ملی اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی اعلام کرد که دستاوردهای علمی پژوهشگران این همایش، در قالب کتابچه‌ای چاپ و مقالات در پایگاه اطلاعاتی سیویلیکا هم نمایه خواهد شد.