اخبار سایت

پخش گزارش خبری از اولین همایش ملی اقتصاد،مدیریت و مهندسی مالی از صدا و سیمای مرکز آذربایجانغربی

بیشتر بدانید ...


نخستین همایش ملی اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی با تأکید بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در ارومیه برگزار شد.

اولین همایش ملی اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی با تأکید بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با شرکت اساتید دانشگاه، دانشجویان، مسئولان استانی و کشوری روز پنج شنبه مورخ 20 آبان ماه سال جاری....

بیشتر بدانید ...


پژوهشگر گرامی ;

احتراما به استحضار می رساند کارگاه های آموزشی به صورت مجازی در پلتفرم برگزاری وبینار و وب کنفرانس اسکای روم برگزار خواهد شد راهنمای ورود به شرح ذیل می باشد : 

1400/08/20 بیشتر بدانید ...


پژوهشگر گرامی ;


احتراما ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت شما در اولين همايش ملی اقتصاد، مديريت و مهندسی مالی با تاکيد بر توليد، پشتيبانی ها و مانع زدايی ها، لیست برنامه افتتاحیه و پنل  تخصصی به شرح ذیل اعلام می گردد  :

برای مشاهده بر روی بیشتر بدانید کلیک نمائید.

1400/08/19 بیشتر بدانید ...


پژوهشگر گرامی ;

جهت ارسال پوستر و فایل پاورپوینت خود وارد پنل کاربری خود شده و از قسمت ارسال فایل طبق راهنمای زیر فایل خود طبق قالب استاندارد تعیین شده در قسمت "دانلود فایل های مرتبط"در صفحه اصلی پرتال همایش، تهیه و فشرده سازی نموده (Zip) و ارسال فرمائید .

توجه : حتما طبق راهنمای زیر ارسال فرمائید .

1400/08/18 بیشتر بدانید ...


پژوهشگر گرامی ;

جهت تهیه پوستر مقاله خود برای ارائه در اولين همايش ملی اقتصاد، مديريت و مهندسی مالی با تاکيد بر توليد، پشتيبانی ها و مانع زدايی ها فایل زیر را دانلود نموده و طبق راهنما پوستر خود را تنظیم نمائید .

1400/08/15 بیشتر بدانید ...


همایش ملی اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی با تأکید بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با همکاری انجمن اقتصاددانان ایران (شعبه شمال غرب) و با شرکت اساتید برجسته کشور روز 20 آبان ماه سال جاری در دانشگاه آفاق ارومیه ...

بیشتر بدانید ...


پژوهشگر گرامی ;

اگر مقاله شما در همایش بصورت شفاهی پذیرفته شده است بایستی فایل پاور پوینت مقاله خود طبق فرمت ارائه شده تهیه و تنظیم نمائید. جهت دانلود روی لینک زیر کلیک نمائید.

1400/08/15 بیشتر بدانید ...


به اطلاع  می رساند که کارگاه "مدل هاي كسب و كار" به میزبانی دبیرخانه "اولین همایش ملی اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی با تاکید بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" در تاریخ ....

بیشتر بدانید ...


به اطلاع می رساند که کارگاه "آینده پرداخت ها با همه گیری ارزهای دیجیتال" به میزبانی دبیرخانه "اولین همایش ملی اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی با تاکید بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" در تاریخ .....

1400/08/01 بیشتر بدانید ...


جهت واریز هزینه مقالات از طریق درگاه پرداخت آنلاین ابتدا در پنل کاربری خود قسمت ثبت خدمات و پرداخت هزینه خدمات خود را انتخاب و ثبت نموده و سپس با در دست داشتن مشخصات کارت بانکی و رمز دوم کارت اقدام به پرداخت آنلاین هزینه خود نمائید .

1400/07/06 بیشتر بدانید ...


بنا بر تصمیم اتخاذ شده در دبیرخانه همایش مهلت ارسال مقالات تا تاریخ  1400.8.15 تمدید شد .

1400/07/03 بیشتر بدانید ...


به همت و پیگیری های معاونت آموزشی و پژوهشی، دانشگاه آفاق موفق به اخذ مجوز برگزاری اولین همایش ملی اقتصاد، مدیریت و مهندسی مالی با تاکید بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام Isc شده است. ضمن تبریک خدمت تمام دانشجویان و اساتید ..... روی بیشتر بدانید کلیک کنید

1400/05/10 بیشتر بدانید ...


اولين همايش ملی اقتصاد، مديريت و مهندسی مالی با تاکيد بر توليد، پشتيبانی ها و مانع زدايی ها در پایگاه استنادی جهان اسلام ( isc ) با کد اختصاصی 56318-00210 نمایه خواهد شد.

طبق قوانین جدید ...

 

 

1400/04/20 بیشتر بدانید ...


به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند که پورتال همایش راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری همایش نیز باشند.

1400/04/20 بیشتر بدانید ...